Всім привіт !

Радий вітати Вас на своєму сайті, перегляд якого, сподіваюся, Вас надихне і Ви запитаєте у себе: "А чи не замовити нам саме цього фотографа?" - повірте: це буде правильне рішення.

Трохи про себе

Фотографією займаюся професійно вже більше 20 років, весільне фото є моїм основним профілем. Творча гармонія фотографа та закоханої пари дуже важлива на весіллі, адже вся яскравість цього свята зберігається саме в його щирих і чуттєвих моментах. Моя ж мета - піймати цей момент, відчути і передати Ваші емоції настільки, наскільки це можливо зробити через об'єктив фотокамери. Адже фотографія - це не просто картинка, що зберігається у Вас на комп'ютері чи у альбомі, це саме та мілісекунда, яку хочеться прожити знову і знову.

Фотограф - це не просто людина з камерою, це справжній психолог, оскільки найпрекрасніша частина нас - не те, що ми бачимо, а що відчуваємо і чим живемо. Дякую Вам, що довіряєте мені свої найважливіші життєві моменти.

З повагою,

Віталій Ніколенко

____________________________________________________________________________________________

You know, there’s nothing better than doing something you love for a living.

And it's not only about taking photos. What I love doing is helping any of your moment always stay with you.

Hi.

Glad to see you on my web-page. Thanks for being here and looking through my works. Hopefully you'll find something in my approach that will strongly grab your mind and make you want to get in touch.

I'm in professional photography for about 20 years and truly love it. I work with weddings, families, portraits and business, – some of my actual works can always be found here.

Looking forward to the opportunity of being the one who'll capture the moment of your life.

Best regards,

Vitaly Nikolenko